Apartamenty Hiszpania

noclegi Cabo Roig, Punta Prima

MENU

Strona Główna
Galeria zdjęć
Kontakt
Cennik
Lokalizacja
Dojazd samochodem
Lot samolotem
Przyjazd Autokarem
Przewodnik
Filmy
Informacje turystyczne
baner odkryj-auto

Dojazd samochodem


Samochód może być najtańszym środkiem dojazdu do Hiszpanii, jeśli będzie nim podróżować kilka osób, jednak jest dosyć czasochłonną formą dojazdu ze względu na odległość, która wynosi około 2800 km z centralnej Polski do Coabo Roig.

Przy wybraniu tej formy dojazdu zaoszczędzimy na wypożyczeniu samochodu na miejscu, dzięki czemu bez większych problemów możemy zwiedzać okoliczne atrakcje turystyczne.

Dodatkowym atutem przejazdu samochodem jest dowolność wybieranej trasy, dzięki czemu można przy okazji zwiedzić inne ciekawe miejsca. Można także po drodze zwiedzić Alpy, jadąc przez Austrię i Szwajcarię, nadkładając nieco drogi. Inną alternatywą jest trasa przez Austrię, Włochy i wzdłuż południowych wybrzeży Francji i Hiszpanii jest to przepiękna trasa dla miłośników Morza Śródziemnego.

Wybierając dojazd samochodem nie trzeba martwić się zbytnio ograniczeniami bagażowymi.

Ceny paliwa w hiszpanii są bardzo zbliżone do cen w Polsce.

Przewodnik po Hiszpanii

Natura
Piaszczyste wydmy „Guardamar del Segura” są doskonale zachowanym obszarem, który szczyci się unikalną fauną charakterystyczną dla tego środowiska.więcej
Kultura Hiszpanii
Hiszpania jest krajem o wielowiekowej tradycji, w którym na przestrzeni dziejów mieszało się sporo różnych kultur, zatem jego współczesny obraz jawi się nam przede wszystkim jako przestrzeń chlubiąca się bogatym, ciekawym folklorem, w którym dominuje iście "południowy" temperament i typowa hiszpańska spontaniczność, powszechna radość i wesołość,. więcej